Wszystkie zakupione produkty wysyłane są do Państwa przez międzynarodową firmę kurierską. Firma ta od wielu lat służy pomocą w przewozie paczek, samochodów oraz wszelkich innych produktów pomiędzy Europą a USA.
Przesyłki lotnicze

Dotrą do Polski w ciągu 2 tygodni. Minimalna waga to 5 funtów (ok. 2,3 kg) - lżejsze przesyłki traktowane są jako 5-cio funtowe. Maksymalna waga to 65 funtów a wszystkie powyżej tej wagi trzeba odbierać osobiście z magazynu. Istnieje też możliwość wysłania cięższych przesyłek za dopłatą. Minimalna cena za paczkę to $27 + każdy następny funt - $2.50.

Przesyłki morskie

Dotrą do Polski w ciągu 4-7 tygodni. Minimalna waga to 20 funtów (ok. 9 kg) - lżejsze przesyłki traktowane są jako 20-sto funtowe. Maksymalna waga to 70 funtów. Istnieje też możliwość wysłania cięższych przesyłek za dopłatą.

Cena za 1 funt = $1,00 + $10,00 opłaty manipulacyjnej za każdą przesyłkę pobierana przez firmę kurierską. Każdą przesyłkę można na życzenie ubezpieczyć, tylko $1,00 do wartości $200.

Przesyłki lżejsze przesyłamy również UPS lub pocztą amerykańską. Zawsze wspólnie z Klientem staramy się wybrać najkorzystniejszą opcję w zależności od wagi i wymiarów paczki.